Renginiai

Asmeninės šventės ir įmonės vakarėliai

Kviečiame pasinerti į maisto ir gėrimų fiestą! Neįpareigojanti aplinka, skanus ir šviežiai pagamintas maistas bei gėrimai yra svarbiausi įsimintino vakarėlio ingredientai. Sienos, nukabintos sombrerais, stalai, papuošti pončais, judėti verčiantys Lotynų Amerikos ritmai yra mūsų vizitinė kortelė.

Asmeninei ar kolektyvo šventei galime pasiūlyti papuoštus stalus, specialų furšetinį arba banketinį meniu, jūsų akivaizdoje ruošiamą aštrųjį Chili con carne troškinį, 2 litrų dalintis skirtus Margarita kokteilius ir tekilos degustaciją. Ar žinojote, kad tekila skirtingai geriama Meksikoje, Amerikoje ir Europoje, o pati geriausia laikoma 100% agavų vaisių brandinta tekila? Apie tai ir dar daugiau pasakoja mūsų tekilos žinovė bei siūlo paragauti 4 skirtingas tekilų rūšis. Vakarėlio kulminacija dažniausia tampa sombrerų ir pončų matavimasis ir linksma fotosesija.


 

Sporto varžybų transliacijos

Restorane „Meksika“ galite stebėti visas Lietuvai, Meksikai ir pasauliui svarbias sporto varžybas ir su dideliu, draugišku būriu sirgti už krepšinio, futbolo, plaukimo ar kerlingo komandos pergalę.